Jõuluvalgustus, valgusketid, puud ja kaunistused | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Jõuluvalgustus, valgusketid, puud ja kaunistused

Kategorie AKCE

Suure allahindlused 12. 11. 2021 kuni 28. 11. 2021.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

PARIMAD jõulutuled, valgusketid, jõulupuud ja kaunistused - iganädalased allahindlused kuni 70%.


Klassikalised jõulutuled/valgusketid on ilusad, kuid proovida tasuks ka moodsaid jõulukaunistusi. Meie pakkumisest leiate jõuluteemalisi aknavalgusteid või patareitoitel jõulutulesid erinevate kujukeste, tähtede või lausa pärgade kujul. Oleme juba ette valmistanud suure valiku erinevaid jõulukaunistusi ja valguskette. Mõningaid jõulukaunistusi saab kasutada korteris, mõnda muretult välitingimustes- rohkem tooteid leiate jõulukaunistused õue kategooriast.


Jõulutuled kaunistavad igat ruumi ja sellega seotud kulud on väga madalad. Suurema osa meie pühadehõngulisest sortimendist moodustavad LED jõuluvalgustid, mis tarbivad vähe elektrit ja on pika kasutusajaga. Kuigi traditsiooniliste jõulutulede hulka kuuluvad tuledega jõulupärjad ja vanikud, leiate sealt ka jõululauakaunistusi või aknavalgusteid.


Jõuluteemaline LED valgustus ei pea tingimata olema ainult korteris sees. Meie pakkumisest leiate ka palju välitingimustesse sobivaid jõulutulesid. Need on, näiteks valgusketid aias olevate puude kaunistamiseks, erinevad rippketid karniisidele ja räästa külge riputamiseks või isegi jõuluteemalised LED valgusribad. Ja ärge unustage, jõuluteemalised valgustid ei pea olema kallid, pakume ka allahindluses olevaid soodsaid jõulutulesid.


Selles kategoorias oleme koostanud laia valiku PARIMAID jõulukaunistusi parimate hindadega. Uuendame seda kategooriat igal nädalal, et teil oleks alati millegi uue hulgast valida.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i