Intelligentsed LED-ribad on kergesti juhitavad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Intelligentsed LED ribad

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Intelligentsed LED-ribad kogu majapidamise jaoks


Nutikad LED-ribad on sisuliselt värviliste tulede jada, mida saab juhtpaneeli kaudu eri sagedustel vilgutada. Tegelikult on võimalik leida praktiliselt kõiki värvikombinatsioone ja erinevaid pikkusi; samuti saab mitmest jadast kokku panna massiivsed RGB LED-ribad. Mõne mudeli puhul saab ka valgustugevust reguleerida ja selliseks tooteks on dimmerdatavad LED-ribad.


Hämardatavad LED-ribad sobivad vitriini jaoks, kus soovite reguleerida valgustugevust vastavalt välisvalgusele. LED-ribad välitingimustesse on sobiv toode ka jõulupuule, mis võib päeva jooksul veidi vähem heledaks muutuda. Eraldi tooterühma kuuluvad ka RGB LED-ribad välistingimustes, mis erinevad tavalisest ainult selle poolest, et need on tehtud ilmastikukindlaks või niiskuskindlaks.


LED-ribad muusikaga


Täiesti eraldi toode on ka muusikafunktsiooniga LED-riba. Selline toode sisaldab kõike eelnimetatut: värvid, värelus, põlemismustrid jne, kuid lisaks on võimalik kõike vajalikku Wifi RGB LED-riba juhtida arvutist või nutiseadmest ja lasta sel mängida oma lemmikmuusikat äpist või mälukaardilt. 


Sisuliselt olete ostnud dimmerdatava RGB LED-ribad puldiga, millel on Wifi-tugi. Teie võimalused oma tähtsa sündmuse meeleolu loomiseks on sisuliselt piiramatud, näiteks neoonvalguse toonides LED-riba koduse reivi või Eurovisiooni jaoks. Nii võib iga õhtu veeta muutuvates toonides peosaalis ja selleks ei pea iga kord erinevasse ööklubisse välja minemagi.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i