Intelligentsed LED-ribad on kergesti juhitavad | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
Porovnat
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Intelligentsed LED ribad

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Intelligentsed LED-ribad kogu majapidamise jaoks


Nutikad LED-ribad on sisuliselt värviliste tulede jada, mida saab juhtpaneeli kaudu eri sagedustel vilgutada. Tegelikult on võimalik leida praktiliselt kõiki värvikombinatsioone ja erinevaid pikkusi; samuti saab mitmest jadast kokku panna massiivsed RGB LED-ribad. Mõne mudeli puhul saab ka valgustugevust reguleerida ja selliseks tooteks on dimmerdatavad LED-ribad.


Hämardatavad LED-ribad sobivad vitriini jaoks, kus soovite reguleerida valgustugevust vastavalt välisvalgusele. LED-ribad välitingimustesse on sobiv toode ka jõulupuule, mis võib päeva jooksul veidi vähem heledaks muutuda. Eraldi tooterühma kuuluvad ka RGB LED-ribad välistingimustes, mis erinevad tavalisest ainult selle poolest, et need on tehtud ilmastikukindlaks või niiskuskindlaks.


LED-ribad muusikaga


Täiesti eraldi toode on ka muusikafunktsiooniga LED-riba. Selline toode sisaldab kõike eelnimetatut: värvid, värelus, põlemismustrid jne, kuid lisaks on võimalik kõike vajalikku Wifi RGB LED-riba juhtida arvutist või nutiseadmest ja lasta sel mängida oma lemmikmuusikat äpist või mälukaardilt. 


Sisuliselt olete ostnud dimmerdatava RGB LED-ribad puldiga, millel on Wifi-tugi. Teie võimalused oma tähtsa sündmuse meeleolu loomiseks on sisuliselt piiramatud, näiteks neoonvalguse toonides LED-riba koduse reivi või Eurovisiooni jaoks. Nii võib iga õhtu veeta muutuvates toonides peosaalis ja selleks ei pea iga kord erinevasse ööklubisse välja minemagi.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i