Garaaži ning keldri valgustid olgu niiskuskindlad | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Garaaž ja kelder

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Garaaž ja kelder - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Valgustid garaaži ja keldrisse peavad olema niiskuskindlad, et töös püsida


Võrreldes teiste siseruumidega veedame garaažis või keldris palju vähem aega. Sellest hoolimata ei tohiks unustada ka nendes ruumides kvaliteetset valgustust, näiteks keldri valgustus peab aitama meil moosipurgid ja suusad õigel ajal üles leida. Ilma keldri või garaaži valgustuseta ei näe me tõenäoliselt midagi. Kuid te pole kindel, millist valgustit või lampi oma garaaži või valgustit keldrisse valida? Aluseks tuleks valida kõrgendatud IP-kaitsega valgustus, sest nendes ruumides on suurem niiskuse ja muude sarnaste mõjude oht ja garaaži valgusti puutub tahes-tahtmata kokku kõrgendatud niiskuse tasemega.

LED garaaživalgustus sobib ka keldrisse


Põhimine valgusti garaaži või keldrisse on laevalgusti. Siinkohal pakume garaaži luminofoorlampe või LED luminofoorlampe, mis säästavad teie raha. Muidugi saab keldri valgustina kasutada ka LED keldrivalgustust, täpselt nagu garaažis. Pakume ka kaasaskantavaid LED-prožektoreid, mille eeliseks on see, et saate neid kasutada mitmes erinevas ruumis.

Välisvalgustus ja LED-töövalgustid


Lisaks siseruumide garaaživalgustusele ei tohi unustada ka välisvalgustust. Sageli tuleme garaaži pimedas, seetõttu on hea ning mõistlik valik liikumisanduriga valgusti garaaži. Kui te pole ikka veel kindel, millist garaaživalgustit valida või kuidas keldrit korralikult valgustada, vaadake meie konsultatsiooniruumi, kust leiate palju soovitusi.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i