Rippvalgustid - BRILAGI | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Rippvalgustid - BRILAGI

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Rippvalgustid annavad valgust ning on kenad kujunduselemendid aeda ja õue


Rippvalgustid on kaunid ning samas ka väga praktilised välisvalgustuse elemendid. Rippvalgusti LED-tehnoloogiaga on ka energia- ning keskkonnasäästlik, sest tarbib tavapäraste hõõglampidega võrreldes kordades vähem elektrit. Kui valgusti on varustatud liikumisanduriga või päikesepaneeliga, siis on kokkuhoid loomulikult veel oluliselt suurem. Materjalide ja värvide osas saame pakkuda praktiliselt kõike: alates kiiskavast metallist kuni tagasihoidliku puiduni; diskreetsest pruunist kuni neoonkollaseni. Kõik vahepealne, mis puudutab rippvalgusteid, on samuti rikkalikult esindatud.

Nüüdseks on välis rippvalgustitest saanud asendamatu lisa igal majale või aeda. Maja eksterjööri valgustamiseks sobivad suurepäraselt just rippvalgustid õue. Õue rippvalgustid võimaldavad teil valgustada oma õue ka hilistel õhtutundidel, et teil oleks võimalik oma aias veeta lõõgastavaid koosviibimisi oma sõprade või perekonnaga. Oleme lihtsama valiku tegemiseks loonud kaks kategooriat: LED-rippvalgustid ja päikesepatareiga valgustid.

Laevalgusti õue sobib ideaalselt ka terrassile, paviljoni või varjualusesse. Rippuvad valgustid saab kombineerida ka sarnase disainiga seinavalgustite ning aialampidega. Ka õue lühter on suurepärane valgusti näiteks sissesõiduteele või majaesise parkla valgustamiseks. Õue ripplühter lausa kutsub grillimisnurka või välikööki. Kõikide õuelampide puhul tuleks jälgida, et need oleksid mõeldud kasutamiseks välistingimustesse, st varustatud markeeringuga IP44 või IP65.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i