Süvistatavad laevalgustid sobivad vannituppa ja kööki | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Süvistatavad laevalgustid

Katalog AKCE

Suur valgustite suvine allahindlus.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Süvistatavad laevalgustid on eriti mugavad madalate lagede puhul


Lakke süvistatavad valgustid on viimasel ajal väga populaarseks muutunud oma väga madala energiatarbimise tõttu. LED süvistatavad laevalgustid on kontorivalgustite puhul sisuliselt muutunud vaikimisi standardiks. Samas, süvisvalgustid lakke ei ole ammu enam peenete kontoriruumide pärusmaa, vaid on vaikselt ja kindlalt jõudnud meie kodudesse selleks, et jääda. Sellised valgustid on küll keerulisemad paigaldada ja nõuavad asjatundjate abi, kuid lõpptulemus on seda kenam ja muljetavaldavam.

Mis on süvistatavad ripplaevalgustid?


Sisuliselt on tegemist valgustiga, mida ei paigaldata pinna peale (seina, lakke, põrandale vms), vaid enne paigaldust tehakse pinna sisse süvend, millesse paigaldatakse süvisvalgusti. Näiteks LED-põrandavalgustuse puhul puuritakse põrandasse augud, sinna asetatakse allvalgustid ja nii on kogu põrandapind ikkagi tasane, kuid efektse valgustusega.

Sama printsiipi saab rakendada ka süvistatava ripplaevalgusti paigaldamisele - ripplakke puuritakse augud ja valgusti peitub suures osas sinna sisse. Välisvalgustite puhul nii seina või sillutuskivide sisse/vahele. LED-valgusti süvistatav on eriti efektne ja meeldejääv ka õues kasutades.

Süvistatavad valgustid vannituppa


Kui hoolite oma igakuuliste elektrikuludest ja soovite need kontrolli all hoida, siis kaaluge kindlasti LED süvistatava valgusti paigaldamist. Vannituppa tuleb kindlasti valida niiskuskindlad süvistatavad valgustid IP44 või süvistatavad valgustid IP65 markeeringuga. Värvi-, disaini- ja materjalivalikust leiate kindlasti endale midagi sobivat ja meeldivat; olgu teie valitud ripplaevalgusti must, kui ainult soovite.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i