Välisvalgustid valgustavad maja, aeda või terrassi | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Välisvalgustid

Kategorie AKCE

Suur valgustite suvine allahindlus.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Välisvalgustid loovad teie kodust või kontorihoonest esmamulje


Välisvalgustus on kahtlemata üks esimestest asjadest, mida teie külalised näevad, kui tulevad aeda või terrassile. Vanasti ei olnud välisvalgustite kasutamine maja välisvalgustuse planeerimise juures kuigi tavaline, kuid tänapäeval on see muutunud. Kliendid valgustavad majade sissepääse, kujukesi oma aias ning ka basseini ümbritsevat ala - selleks sobivad erinevad õuevalgustid. Väga populaarseks on osutunud anduriga välisvalgustid ning valgustid, mis ei tarbi elektrienergiat - päikesepaneeliga valgustid. Peamiselt paigaldatakse päikesepatareiga valgustid radade ja teede äärde; liikumisanduriga välisvalgustid garaažiuste või maja sissepääsude juurde.

Kui soovite efektiivselt valgustada oma terrassi, soovitame selleks välis-seinavalgusteid; sobivad ka erinevad aiavalgustid. Aiavalgustid aitavad teie maja eksterjööri ning aeda taaselustada ning viivad nende kujunduse järgmisele tasemele. Kuna paljud välisvalgustid töötavad LED kiipide või LED-lambipirnidega , siis ei pea te muretsema kõrge energiakulu pärast. Seda tüüpi valgusteid nimetatakse LED-välisvalgustiteks. LED-lamp õue sobib nii terrasside valgustamiseks kui ka maja fassaadile kerge kuma loomiseks. Selle jaoks on lõputuid võimalusi, mistõttu tuleb valida õiged välisvalgustid ning siis võite juba uhkust tunda, et välisvalgustus majale on nii hästi läbi mõeldud.

Aeda sobivad suurepäraselt ka post välisvalgustid. Nad on enamasti vardakujulise disainiga, mille ühel pool on piik, millega on valgustit võimalik maasse kinnitada ning teisel pool on valgusti. Sel moel aitavad välisvalgusti õue valgustada ja näiteks aiakujukesi või põõsaid esile tuua. Nagu ka teised välisvalgustid on prožektorid veekindlad, mistõttu ei pea nende pärast muretsema isegi vihmase ilma korral.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i