LED valgustid - ProVero | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

LED valgustid - ProVero

Vendor 5
/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philipsmassive_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/lirio_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/steinel_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/artemide_logo.jpg

Enim müüdud tooted

Eripakkumised ja allahindlused

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nädala parimad pakkumised

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Enim vaadatud

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Uued tooted

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

LED-valgustus - säästlik viis valgustada oma kodu ja töökohta


LED valgustid on meie klientide seas väga populaarsed. Sellel on mitmeid põhjuseid: need on madala energiakuluga, võrdlemisi väikesed, põrutuskindlad, suure värvivaliku ning väga pika elueaga - LED pirnid võivad vastu pidada kümneid või isegi sadu tuhandeid töötunde. Paljud LED valgustid on hämardatavad.


LED valgustid ei eralda ultraviolett või infrapunavalgust ega kiirga ka soojust, mistõttu on neid võimalik kasutada tundlike materjalide ning ka toidu valgustamiseks. Tänapäeval kasutatakse dioodvalgustust erinevat tüüpi valgustites ning nende valik ei piirdu ainult LED laevalgustitega ja LED seinavalgustitega, vaid saadaval on ka välivalgusteid - LED prožektoreid, LED liikumisanduriga valgusteid, LED päikesepaneeliga valgusteid ning sisevalgusteid LED laualampe ja LED kohtvalgusteid.


LED valgustid sobivad nii kööki, vannituppa (enamasti süvistatav) kui ka lastetuppa - tegelikult sobivad need igasse ruumi. Populaarsed on ka LED köögimööblivalgustid, enamasti LED ribade näol. Need näevad välja muljetavaldavad ning nende paigaldus on äärmiselt lihtne. Kingi endale modernne valgusti ning lubame, et sa ei kahetse seda.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i