LED - DeMarkt | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED - DeMarkt

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-valgustus - säästlik viis valgustada oma kodu ja töökohta


LED valgustid on meie klientide seas väga populaarsed. Sellel on mitmeid põhjuseid: need on madala energiakuluga, võrdlemisi väikesed, põrutuskindlad, suure värvivaliku ning väga pika elueaga - LED pirnid võivad vastu pidada kümneid või isegi sadu tuhandeid töötunde. Paljud LED valgustid on hämardatavad.


LED valgustid ei eralda ultraviolett või infrapunavalgust ega kiirga ka soojust, mistõttu on neid võimalik kasutada tundlike materjalide ning ka toidu valgustamiseks. Tänapäeval kasutatakse dioodvalgustust erinevat tüüpi valgustites ning nende valik ei piirdu ainult LED laevalgustitega ja LED seinavalgustitega, vaid saadaval on ka välivalgusteid - LED prožektoreid, LED liikumisanduriga valgusteid, LED päikesepaneeliga valgusteid ning sisevalgusteid LED laualampe ja LED kohtvalgusteid.


LED valgustid sobivad nii kööki, vannituppa (enamasti süvistatav) kui ka lastetuppa - tegelikult sobivad need igasse ruumi. Populaarsed on ka LED köögimööblivalgustid, enamasti LED ribade näol. Need näevad välja muljetavaldavad ning nende paigaldus on äärmiselt lihtne. Kingi endale modernne valgusti ning lubame, et sa ei kahetse seda.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i