LED valgustid nii sise- kui ka välistingimustesse | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED-valgustid

Kategorie AKCE

Suur valgustite sügismüük.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-valgustus - säästlik viis valgustada oma kodu ja töökohta


LED-valgustid on meie klientide seas väga populaarsed. Sellel on mitmeid põhjuseid: need on madala energiakuluga, võrdlemisi väikesed, põrutuskindlad, suure värvivaliku ning väga pika elueaga - LED-valgusti võib vastu pidada kümneid või isegi sadu tuhandeid töötunde. Veelgi säästlikum on hämardatav valgusti, mille pirn ei põle kogu aeg maksimaalsel võimsusel ja seega ei tarbi nii palju energiat.

LED-valgustid ei eralda ultraviolett- või infrapunavalgust ega kiirga ka soojust, mistõttu on neid võimalik kasutada tundlike materjalide ning toidu valgustamiseks. Tänapäeval kasutatakse dioodvalgustust erinevat tüüpi valgustites ning nende valik ei piirdu ainult LED-valgusti lakke mõeldud mudeliga ega süvistatava LED-valgustitega. Saadaval on ka LED-välisvalgustid - LED-prožektorid ja liikumisanduriga valgustid. Kui otsite LED-valgustit garaaži, siis võiks see olla süvistatav valgusti, sest nii ei löö te peab kogemata töö käigus ära. LED-valgusti õue võib olla ka LED-valgusti päikesepaneeliga, mis päeva jooksul energiat kogub. LED-valgusti liikumisanduriga sobib välisukse või värava juurde.

LED-kohtvalgustid sobivad nii kööki, vannituppa (enamasti on see siis süvistatav mudel) kui ka lastetuppa - tegelikult sobivad need igasse ruumi. Populaarsed on ka LED-köögimööblivalgustid, enamasti LED ribade näol. Need näevad välja muljetavaldavad ning nende paigaldus on äärmiselt lihtne. Valgusti on varustatud kas lihtsate kinnitusvahenditega või mõnel juhul ka kleepribaga, kui paigaldus võib alla ajutist laadi.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i