Laevalgustid sobivad suurepäraselt igasse ruumi | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Laevalgustid

Kategorie AKCE

Suur valgustite suvine allahindlus.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Laevalgustid sobivad põhivalgustiks igasse tuppa


Laevalgustid on ühed kõige rohkem kasutust saavad valgustid, mis sobivad nii kööki, elutuppa kui ka vannituppa. Laevalgustid elutuppa ei pea maksma tervet varandust - soodusmüügis olevaid valgustid võite osta kuni 70% soodsamalt. Meie e-poes on võimalik valida suure hulga erinevate mudelitega soodsate LED-laevalgustite vahel. Samuti on võimalik valida mitmete laevalgusti LED-tehnoloogial tootjate vahel. Siit e-poest võite leida kinnitatavad laevalgustid, mis on võrreldes lühtritega väiksemad ning sobivad seega ideaalselt madalama laega ruumidesse. Sisuliselt on võimalik neid paigutada igale poole ja seetõttu on need sobivad laevalgustid lastetuppa või laevalgusti kööki.


Kui soovite uhket, mõisalikku valgustust, on meil sinu soovi täitmiseks pakkuda laia valikut, kus on esindatud nii antiiksed valgustid kui ka rustikaalsed laevalgustid. Klassikalised laevalgustid sobivad oma aegumatu disaini tõttu igasse ruumi; moderne laevalgusti ehk rohkem kontorisse ja tänapäevasesse büroohoonesse. Moodsad valgustid on saadaval väga laias värvi- ja materjalivalikus. Need on ka sobivad laevalgustid elutuppa.


Magamistoa valgustid võiksite valida selliselt, et need oleks hämardiga. See tähendab, et saate oma laevalgustil magamistuppa valguse heledust reguleerida vastavalt situatsioonile ning meeleolule. Mõned sellised laevalgustid puldiga teevad teie elu veelgi mugavamaks ja saate valgustugevust muuta voodist tõusmata. Valgusti anduriga sobib loomulikult ka teistesse tubadesse.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i