Aialambid - Wofi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Aialambid - Wofi

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Aialambid valgustavad ka kõige hämaramaid soppe ja radu


LED-aialambid aitavad teil oma koduaias lihtsamini orienteeruda ning loovad lisaks oma praktilisusele ka arhitektuurilist atmosfääri. Viimased trendid õuelampide tööstuses toovad teieni modernsed, esteetilised ning funktsionaalsed solar aiavalgustid ehk päikesepaneeliga aialambid. Oluline tegur on see, et LED-aiavalgustid on vihma- lume-, udu- ning muude ilmastikutingimuste suhtes vastupidavad. Solar aialambid ning LED-lambid õue on mõistlik ja vastutustundlik valik, sest need tarbivad tavapärastest hõõglampidest kordades vähem elektrienergiat. Niimoodi hoolitsete enda ja teiste puhtama tuleviku eest.

Päikesepatareiga aiavalgustid võib paigutada nii maapinnale kui ka eraldi valgustipostidele. Aiavalgustid LED-tehnoloogiaga on reeglina varustatud kõikide vajalike kinnitustarvikutega ja paigalduse juhenditega. Ega tavaliselt suurt midagi muud peale akutrelli ja kruvikeeraja vaja ei lähe; väike kops haamriga võib vahel abiks olla. LED-valgusti õue paigaldamisega peaks iga meistrimees hakkama saama; vajadusel paluge ja otsige loomulikult abi.

Anduriga aiavalgusti õue sobib näiteks grillimisnurka või korvpallilaua kohale, et kolmesed õhtuhämaruses ikka sisse sopsaks. Istumisalale võite paigaldada välivalgusti putukalõksuga, mis tüütud üürnikud eemal hoiab. Sellised putukalõksud töötavad hääletult ja märkamatult ega sega teie suveõhtute meeldivaid koosviibimisi. Aiavalgusti kett, mis teid pimeduses väravani või sealt välisukseni juhatab, või ka aiavalgusti pall on suurepärased valgusallikad, mis aiale väärikust ja stiili lisavad.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i