USB ja patareitoitega ventilaatorid jahutavad töökohta | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

USB ja patareitoitega ventilaatorid

Vendor 4
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

USB-toitega ventilaatorid sobivad otse teie töökohale


Kuuma ilmaga on iga väiksemgi õhu liikumine teretulnud ja seda eriti palavas ning umbes kontoris arvuti ees istudes. USB ja patareitoitega ventilaatorid on loodud just seda turutühimikku ja nõudlust täitma. Nagu nimigi ütleb, on USB-ventilaatorid sisuliselt tavalised ventilaatorid, mis saavad voolu teie arvuti või telefonilaadija USB-pesast. Niimoodi saate oma USB-lauaventilaatori asetada arvuti klaviatuurile ja monitorile nii lähedale kui soovite ja ei sõltu teistest kaugematest ventilaatoritest.


Meie valikust leiate loomulikult ka tavalised, juhtmega lauaventilaatorid, mis täidavad sisuliselt sama ülesannet. Patareidega ventilaatorid või siis ka laetavad ventilaatorid on aga vabad juhtmetest ja võivad teiega kaasa tulla nii aianurga kontorisse või kasvõi randa. Füüsilisi piiranguid ei ole, kuid peate vaid hoolitsema, et seada oleks piisavalt laetud, et kogu sessiooni kesta.


Laetavad ventilaatorid on osa meie e-poe laiast ja sügavast sortimendist ning esindavad kvaliteetsete ja usaldusväärsete tootjate toodangut, mida julgeme oma klientidele soovitada ning mille töökindluses olema ka isiklikult aastate jooksul veendunud. Sirvige meie poolt pakutavate taaslaetavate ventilaatorite kataloogi ning oleme kindlad, et leiate endale midagi sobivat ja meelepärast. Täiendavate ja täpsustavate küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega. Head ostlemist!

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i