LED-välisvalgustid valgustavad teie aeda ja terrassi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED Välivalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-välisvalgustid loovad teie kodust või kontorihoonest esmamulje


LED-välisvalgustus on kahtlemata üks esimestest asjadest, mida teie külalised näevad, kui tulevad aeda või terrassile. Vanasti ei olnud välisvalgusti LED-tehnoloogial kasutamine maja välisvalgustuse planeerimise juures kuigi tavaline, kuid tänapäeval on see muutunud. Kliendid valgustavad majade sissepääse, kujukesi oma aias ning ka basseini ümbritsevat ala - selleks sobivad erinevad õuevalgustid. Väga populaarseks on osutunud süvistatavad LED-välisvalgustid ning valgustid, mis ei tarbi elektrienergiat - päikesepaneeliga valgustid. Peamiselt paigaldatakse päikesepatareiga valgustid radade ja teede äärde; LED-lamp liikumisanduriga garaažiuste või maja sissepääsude juurde.

Kui soovite efektiivselt valgustada oma terrassi, soovitame selleks LED-õuelampe; sobivad ka erinevad aiavalgustid. Aiavalgustid aitavad teie maja eksterjööri ning aeda taaselustada ning viivad nende kujunduse järgmisele tasemele. Kuna paljud välisvalgustid LED-lambipirnidega töötavad, siis ei pea te muretsema kõrge energiakulu pärast. Seda tüüpi valgusteid nimetataksegi LED-välisvalgustiteks. LED-õuelambid sobivad nii terrasside valgustamiseks kui ka maja fassaadile kerge kuma loomiseks. Selle jaoks on lõputuid võimalusi, mistõttu tuleb valida õiged välisvalgustid ning siis võite juba uhkust tunda, et välisvalgustus majale on nii hästi läbi mõeldud.

Aeda sobib suurepäraselt ka post välilamp. Nad on enamasti vardakujulise disainiga õue LED-valgustid, mille ühel pool on piik, millega on valgustit võimalik maasse kinnitada ning teisel pool on valgusti. Sel moel aitavad LED-valgustid õue valgustada ja näiteks aiakujukesi või põõsaid esile tuua. Nagu ka teised välisvalgustid on prožektorid veekindlad, mistõttu ei pea nende pärast muretsema isegi vihmase ilma korral.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i