Lambimaailm töötab välja uut laosüsteemi ja valmib kaks uut laohalli | Lambimaailm
Uus laosüsteem on kenasti töös ja me saadame pakke jälle sama kiiresti välja. Vabandame eelnevate ebamugavuste eest. Rohkem siin.
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Lambimaailm töötab välja uut laosüsteemi ja valmib kaks uut laohalli

Lambimaailm töötab välja uut laosüsteemi ja valmib kaks uut laohalli
Uudised lambimaailmas

Euroopa suuruselt teine ​​valgustite veebimüüja Lambimaailm töötab välja uut laohaldussüsteemi (WMS) ja valmib kaks uut laohalli.

Tänu uutele tehnoloogiatele saab Lambimaailm käsitleda tellimusi senisest kiiremini ja tõhusamalt. Uus laosüsteem mySTOCK® WMS, millega tegeleb ettevõte Kvados a.s., hakkab laoprotsesside optimeerimiseks kasutama tehisintellekti ja masinõpet. See võimaldab kaupa kiiremini ja täpsemini pakkida ning lihtsustab ka logistikat.

Lambimaailm on edukalt kohale tarninud üle 4 miljoni tellimuse, müüb enam kui 200 valgusti brändi ja omab praegu 50 000 tüüpi erinevaid tooteid. Laos on üle 2 miljoni toote 21 000 m² suurusel laopinnal. 

Uus, üle 9000-meetrise pinnaga laohall ja selle kõrval asuv uus saal, kus on ruumi 4500 kaubaalusele kõrgusega 19 meetrit, võimaldavad Lambimaailmal hoiustada suuremas koguses kaupa ja reageerida nõudlusele kiiremini.
 

"Investeerimine uude WMS-süsteemi ja uutesse laohallidesse on meie jaoks strateegiline samm. Tahame saada Euroopas valgustite veebimüügi liidriks," ütles Lambimaailmat opereeriva ettevõtte Donoci s.r.o. tegevjuht Darek Matwikow.

Uue laosüsteemi välja töötamine põhjustab ajutiselt tellimuste kohaletoimetamise viibimise, mis hetkel on 5 päeva. Lambimaailm vabandab klientide ees ja kinnitab neile, et kõik tellitud kaubad saadetakse teele.


      

"Usume, et uued tehnoloogiad võimaldavad meil tellimusi senisest veelgi kiiremini ette valmistada," lisas Matwikow.

Lambimaailm on turul olnud 25 aastat ning oma 27 e-poega on üks juhtivaid valgustite müüjaid Euroopas. Nad tarnivad aastas kohale üle miljoni paki.


Küsi mida tahes

Eva

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

602 8400 (Esmaspäevast reedeni kella 8.00 ja 16.30 vahel)

Küsi

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i