Dekoratiivsed LED-valgustusega pildid teie koju | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED Valgustusega dekoratiivsed pildid

Vendor 1

Popis kategorie

Dekoratiivsed LED-valgustusega pildid loovad piduliku meeleolu


Esmalt tuleb dekoratiivse valgustiga meelde ikka jõuluaeg. Loomulikult on jõulukaunistus ja jõuluvalgustus möödapääsmatu, kui sellest teemast adekvaatselt rääkida. Dekoratiivne LED-valgusti on sisuliselt jõuluaja sünonüüm ning küsimus on pigem selles, kui palju ja mis värvi sellel aastal. Aga see pole veel kõik. LED-latern on jõuliselt murdnud halloweeni õhtusse ning dekoratiivne neoonvalgusti poeaknal või pubiukse kohal pigem reegel kui erand.

LED dekoratiivne pilt on aga täiesti iseseisev valgusti ja/või kunstiteos. Dekoratiivne LED-maal võib ka kõige igavamast seinast teha pilkupüüdva sisustuselemendi või lausa omaette teemanurga. Valgustusega pilt võib olla koopia teie lemmikmaalist või ka perepilt, mille olete lasknud spetsiaalse raami sisse panna. Valgustusega maalid ei pea jääma ainult Louvre'i või KUMU pärusmaaks - teie kodu võib olla samaväärne kunstisaal.

LED-valgustusega dekoratiivsed pildid kuuluvad nii hubastesse elutubadesse kui ka baaridesse ning poeakendele. Poeaknaid ümbritseb samuti aastaringselt hämardatav LED-riba, mis päevavalguses vaevalt kumab (või on suisa välja lülitatud), kuid pimeduse saabudes järjest kirkamalt põleb ja tähelepanu endale tõmbab. Valgustusega pildid kutsuvad omakorda peatuma jäänud kliente sisse, et pakutavale lähemat pilku heita. Mõnikord muidugi ka alles saabuvast pühademeeleolust või aastaringsest armastusest vilkuvate tulukeste vastu.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i